18 wrz 2013

Górnik 1956 Łęczyca - LKS Kalonka 9-0 (5-0)


1-0 Pacałowski (1 min.) (as. Pałczyński), 2-0 Olczak (5 min.)3-0 Pacałowski (12 min.) (as. Pielesiak), 4-0 Olczak (29 min.), 5-0 Pacałowski (32 min.) (as. Maśliński), 6-0 Pielesiak (as. Pałczyński), 7-0 Michałowski (as. Jarczyński), 8-0Pacałowski (as. A. Żemigała), 9-0 Błachowicz (as. Ferszt)
Górnik: A. Żemigała - Łuczak (55 min. Ferszt), Maśliński, R. Żemigała, M. Sobczak, Pielesiak (55 min. Jarczyński), Michałowski, Lewandowski, Olczak ( 55 min. Kowalski), Pacałowski, Pałczyński (70 min. Błachowicz) Rez. Kubiak, Mikołajczyk

Sobotnie spotkanie Górnika z LKS Kalonka po raz kolejny udowodniło, iż prezentujemy wysoki poziom zarówno kibicowski jak i piłkarski. Nie zwalniamy tempa, mobilizujemy się , zbieramy w liczbie około 70 osób i z całych sił wspieramy czarno-zielonych głośnym dopingiem. Każdy kolejny gol napawał nas energią i ogromną radością, a że końcowy wynik to aż 9-0 nietrudno się domyślić w jakich nastrojach wróciliśmy do domu. Przez obie połowy regularny, fajny doping, który przyczynia się do wciąż rosnącej frekwencji na Kaliskiej 15. Cieszy fakt, że mimo rozgrywek w tak niskiej lidze przybywa sporo ludzi. Co więcej widać, iż los Górnika wielu nie jest obojętny. 20 minut przed rozpoczęciem spotkania przed wejściem zorganizowaliśmy dobrowolną zbiórkę pieniędzy na klub. Chętnie wrzucano do puszki, wspierając w ten sposób dopiero co wychodzący na prostą Górniczek. Łączna kwota wynosiła 236 złotych, za co z całego serca dziękujemy.
Górnik to my!

Thanks