28 sie 2014

Jak wypromować stronę bez nakładów finansowych?

Cel pierwszy - odkryć preferencje czytelników

Aby uzyskać odpowiedź na postawione w tezie pytanie powinniśmy na początku zastanowić się co tak naprawdę wpływa na popularność strony w sieci. Niebagatelną rolę pełni tutaj content, czyli treść, która musi być unikalna, niepowtarzalna i co najważniejsze powinna spełniać gusta czytelników, czyli celować w złoty środek. Na treść pracuje się miesiącami, latami, ponieważ popularność to również renoma marki. Jeżeli nasze posty będą wysokiego standardu wtedy zdobędziemy rzeszę wiernych czytelników.Cel drugi - Social Media Marketing


Social Media marketing opiera się przede wszystkim na kontaktach, które w przypadku blogowania są bardzo istotne. Powinniśmy więc posiadać konta na najbardziej popularnych portalach społecznościowych, wśród których nie powinno zabraknąć:Facebook'a
Twittera
Google + 
Istotnym elementem jest angażowanie się w społecznościach, przynależność do grup blogerskich, t. j. Fotobogerów, Blogerów, czy Blogosfery PL. Tutaj możemy dzielić się doświadczeniami, nawiązywać znajomości, publikować posty i mobilizować nawzajem.
Nie wolno również zapominać o promowaniu FanPage. Tylko z Traffup.net można osiągnąć więcej polubień bez nakładów finansowych i zbędnego przemęczenia. Na pewno nie korzystamy z opcji dostępnych na portalach społecznościowych, bo to są najzwyczajniej opcje płatne.

Darmowa promocja FanPage'a

Dzięki stronie Traffup.net możesz dokonać niemożliwego. Zwiększenie liczby polubień nie będzie stanowiło już problemu. Wystarczy wykonać kilka kroków i cieszyć się z efektów:

- rejestracja - w pełni darmowa;
- uzupełnienie profilu (adresu FanPage'a, Twittera i nazwy bloga);
- zdobywanie punktów;

Zasada działania portalu

Free Facebook LikesPo rejestracji otrzymujesz 500 punktów na dowolne rozdysponowanie - możesz zwiększyć liczbę polubień przyzając np. 50 punktów za polubienie własnego FanPage.
Ty również możesz zdobywać punkty za polubienie innych profili. I tak zamyka się pętla obupólnych korzyści. Sposób sprawdzony i rzetelnie przetestowany. 
Strona oferuje również zwiększenie UU/na miesiąc. Zasada działania jest identyczna jak wyżej. Po kliknięciu w baner można dokonać rejstracji.
TraffBoost.NETNa podobnej zasadzie działa również portal Traffboost.net z tym, że oferuje on tylko zwiększenie ruchu na stronie, poza tym otrzymujemy punkty, które rozdysponowujemy.

Zadbajmy o pozycjonowanie

Zasada jest prosta im więcej udzielamy się w sieci tym wyżej pojawiamy się w indeksowaniu Google'a. Jeżeli nie wiesz gdzie się angażować pomogę Ci wypisując w tym miejscu kilka wartych uwagi portali:

Wschodzące Gwiazdy
Zblogowani
Katalog Blogów 
Poza tym pamiętaj, że każdy post powinien być właściwie opracowany - uważaj przy doborze słów kluczowych, gdyż to one sprawiają czy treść z łatwością trafi do odbiorcy - to się nazywa magia wyszukiwarki. Dbaj o wartość treści, a przy wstawianiu zdjęć pamiętaj, by zmienić ich nazwę w taki sposób, by były one łatwo dostępne w wyszukiwarce grafiki Google'a. To tylko najważniejsze rady dla laików dotyczące pozycjonowania.