15 sie 2014

Wywiad z Fari.pl - cz. 2

1)Jak udało ci się zapracować na tak wysokie statystyki UU miesięcznie (25000)?- wywiady przyciągają oczy ciekawskich przechodniów. Im bardziej znaną osobę wybierzesz na rozmówcę - tym lepiej

- jeśli coś Ci się gdzieś spodoba - linkuj, linkuj, linkuj. Nie ma nic lepszego od linkowania między blogami. Firmy też potrafią się przyjemnie odwdzięczyć nawet za 1 ciekawy link.

- najważniejsze są kontakty. Blogowanie to relacje międzyludzkie. Trzymaj się tych, co ciągną Cię ku górze.
- pisz wartościowe teksty. Jasne. Konkretne. I lekkie. Wtedy czytelnicy sami znajdą Twój blog. (tak jest w moim przypadku);
- promuj stronę inteligentnie, ale niezbyt nachalnie.

 2)Co sądzisz o sprzedaży linków i jak udało ci się zapracować na tak wysokie statystyki: Czy domeny płatne są le indeksowane w google?


Na Twoje pytania postaram się odpowiedzieć w miarę szybko. Mam jednak spory młyn w pracy, więc gdybym - powiedzmy - do tygodnia nic nie przysłała - dobijaj się :)
Dołączyć do współpracujących blogów, czyli co dokładnie masz na myśli? Pisać posty gościnne? Nie ma sprawy. Tylko miej na uwadze, że Fari.pl jest blogiem marketingowym i ewentualne posty gościnne powinny zahaczać o tę podstawową tematykę. To taka moja zasada, żeby na blogu publikować wpisy tematyczne i nie reklamować imiennie blogów / autorów.
Jak poszukasz - to domenę dostaniesz na rok za darmo. Myślę, że rok to spory kawałek czasu. Sam sobie wszystko zdołasz przeanalizować na spokojnie. Albo przedłużysz albo wrócisz na blogspota.
Nie znam Twoich potrzeb. Nie wiem też do czego dążysz i co chcesz osiągnąć... - trudno mi jednoznacznie powiedzieć czy własna domena będzie w Twoim przypadku opłacalna.Pozdrawiam,

A ja dziękuję za wywiad...