14 sie 2014

mmo.pl - Mega Market Odchudzania


Mega Market Odchudzania to sklep internetowy powstały w 2005 roku. Tematyka portalu jest ściśle związana z odchudzaniem i branżą dietetyczną. Obecnie jest to największy polski serwis z wymienionej wcześniej niszy rynkowej.  Od początku działalności zajmuje się sprzedażą produktów związanych z odchudzaniem min: suplementów odchudzających, sprzętu fitness, żywności dietetycznej, kosmetyków oraz przeróżnych akcesoriów związanych z odchudzaniem.
Nasze zadanie to obiektywna ocena suplementu pod względem jakości. Także naszym klientom oferujemy ocenę każdego produktu pod względem skuteczności działania poprzez skrypt ocen, który umieściliśmy w naszym sklepie. Klienci mogą także przeczytać opinie, oraz dodać swoje recenzję na specjalnie stworzonym forum dyskusyjnym e-figura.pl
Na stronie znajdziemy wszelkiej maści suplementy diety, fatburnery, kosmetyki odchudzające i inne produkty niezbędne do zrzucenia wagi osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Oczywiście również tutaj pomocą służą wykwalifikowani eksperci z grona portalu: e-figura.pl.
Jest to bardzo ważna pomoc i ukłon ze strony portalu Mmo.pl. Zakupione produkty, suplementy czy sprzęt do ćwiczeń same nie rozwiążą problemu. Nawet, gdy zakupimy plany treningowe nie mamy gwarancji, że schudniemy kilkanaście kilogramów. Najważniejszym jest oczywiście samozaparcie i oczywiście dostęp do pomocy specjalistów dietetyki i trenerów, która również oferuje nam co prawda on - line, ale jednak, Mmo.pl. Osobiście poleciłbym ze sklepu dwa produkty, które zwróciły moją skromną uwagę, a mianowicie: drążek rozporowy

 i oczywiście rękawice treningowe dla mężczyzn. Specyfikacja produktów na stronie Mmo.pl.
Nie ukrywam, że powyższy sprzęt ułatwi trening ABS 2 w domowym zaciszu. Będziemy mogli wykonywać więc wszystkie ćwiczenia, które opisałem tutaj http://kamilgora.blogspot.com/2014/08/ja-i-szostka-weidera.html. Polecam również stronę: http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych gdzie zawarta jest specyfikacje ćwiczeń na drążku.

Informacje zaczerpnięte z bloga mmo.pl:
Patrzymy na Wyniki – Nasz kontakt z Klientem nie kończy się na sprzedaży produktów. Staramy się pomagać podczas kuracji, zbieramy wyniki i prowadzimy aktywną dyskusję na forum e-figura.pl Nasi dietetycy zrobią wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć wymarzony cel.

Wiemy, że każdy jest inny – Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy organizm działa inaczej. Skuteczne odchudzanie zależy od masy czynników, także tych genetycznych. Staramy się dobrać odpowiedni produkt dla każdego z Was.
Posiadamy doświadczenie – W ciągu kilku lat działalności w branży dietetycznej, zdobyliśmy cenną i użyteczną wiedzę, którą chętnie dzielimy się Wami. Pracują z nami młodzi a ambitni absolwenci kierunków dietetycznych najlepszych uczelni w Polsce.
Twoje odchudzanie to nasza pasja – Lubimy swoją pracę, a trudne wyzwania wyzwalają w nas energię i twórcze myślenie. Każdy zadowolony klient, to nasz wspólny sukces. Możesz nam zaufać.