26 sty 2015

Moje spojrzenie na miniCRM

Header artykułu brzmi całkiem tajemniczo dla potencjalnego laika, jednakże po bliższym kontakcie z testowaną aplikacją oraz zapoznaniem się z etymologią skrótu CRM jesteśmy w stanie zrozumieć genezę i sedno powstałego tworu. Zarządzanie relacjami z klientami (ang. customer relationship management – CRM) to istota programu, za którego powstanie i rozwój odpowiedzialna jest firma AGENO z Bielska-Białej.


Dobry efekt prakseologiczny przede wszystkim


CRM zasadniczo obejmuje szereg działań związanych z organizacją pracy w mikro i małych firmach, jednakże jest to również dobry patent dla freelancerów, czyli osób pracujących bez etatu, a więc np. copywriterów czy blogerów. Dzięki tej aplikacji zmaksymalizujesz efekt synergiczny własnej jednostki organizacyjnej, oraz unikniesz redundancji, czyli powtarzania informacji w toku procesu decyzyjnego. Usprawnienie pracy osiąga się za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi, do których niewątpliwie należy mniCRM.

Wirtualny organizer


Projekt jest jednym z pionierskich rozwiązań na naszym rynku, jeżeli bierzemy pod uwagę grupę docelowych odbiorców. Jednak nie ma on nic wspólnego z wielosegmentowymi, rozbudowanymi aplikacjami, które często, ze względu na poziom skomplikowania oraz trudność operowania interfejsem, utrudniają i znacząco wydłużają proces decyzyjny, zamiast go usprawnić.

MiniCRM to prosta aplikacja o jasnym i intuicyjnym interfejsie, dzięki któremu szybko poznamy funkcjonalność programu. Dane klientów są szyfrowane protokołem SSL, co wydatnie zwiększa bezpieczeństwo przepływu informacji przechowywanych w profesjonalnej serwerowni. W zależności od możliwości finansowych potencjalnego klienta mamy do dyspozycji pięć planów abonamentowych. Tylko 15 sekund dzieli Cię od samodzielnego przetestowania miniCRM.

Pierwszy kontakt z aplikacją


Szanowny dyletancie, zakładając, że dotarłeś do tego momentu, przyjmuję do wiadomości, że masz już ogólne pojęcie o CRM, czyli zarządzaniu relacjami z klientami. Brzmi to dość patetycznie, jednak obsługa aplikacji jest bardzo prosta i dostosowana właśnie do Ciebie. Gdy zaczynałem przygodę z programem byłem w kropce, ponieważ tak naprawdę nie korzystałem nigdy do tej pory z własnego organizera. Zarządzałem zasobami ludzkimi sam, a właściwie jednym zasobem. Decydowałem o własnych działaniach, o kształcie potencjalnych celów i terminach i wykonania.
Teraz wiem ile traciłem. Sama organizacja pracy sensu stricte jest również czasochłonna, ale podliczając ostateczny wynik, to więcej tracimy na braku organizacji i planowania. Możemy inspirować się cyklem organizacyjnym Le Chateliera, bądź dyrektywami relatywnymi usprawniania działania, ale to jest utopia, do której się dąży. Wypróbuj mniCRM, od kontaktu z tą aplikacją zacząłem planowanie własnych działań oraz dodawanie zleceń, kontaktów oraz ich lokalizacji.

Wielość informacji mieści się w chmurze, więc tak naprawdę wystarczy dostęp do internetu na wszelkiej maści urządzeniach mobilnych. Poza tym możesz być pewien, że Twoje informacje będą bezpieczne, dzięki szyfrowaniu przesyłu danych. Dysponujemy zatem wirtualnym dyskiem, gdzie istnieje wyraźna historia działań, dzięki czemu unikamy redundancji informacji, co pozwala nam osiągnąć lepszy efekt prakseologiczny. Należy, więc antycypować przeciwności i wdrażać rozwiązania pionierskie, z których korzysta już ponad 400 mikro i małych firm. Freelancerzy również nie pozostają ominięci targetem aplikacji. Jako jeden z nich mogę Wam transparentnie oświadczyć, że w świecie, w którym rządzi informacja elektroniczna, przesyłanie danych w eterze, coraz częściej zapominamy o konwencjonalnych środkach, które mają nam ułatwić zapamiętywanie pewnych istotnych rzeczy. Z autopsji mogę to jak najbardziej potwierdzić. Otaczamy się elektroniką, nasz świat jest zautomatyzowany, dążymy do ograniczenia działania, jednak przy założeniu że efekt prakseologiczny pozostanie niezmieniony. Pomaga nam w tym właśnie elektronika, jednak przez tę wielozadaniowość często gubimy się w środku dnia zapominając o ważnym spotkaniu, transakcji, czy chociażby kolacji z żoną. Teraz czas to zmienić. Wypróbuj miniCRM, a zobaczysz jakie to proste. Twoje życie się zmieni, będziesz umiał właściwie harmonizować czas i realizować wiele celów jednocześnie, przy zachowaniu optymalnego efektu prakseologicznego. Możesz go zmierzyć za pomocą cech działania sprawnego, o których w jednym ze swoich dzieł wspominał wybitny polski uczony Tadeusz Kotarbiński.

Sui generis...


MiniCRM zoptymalizuje Twoje cele, zobaczysz jak prosto planować i jakie skutki wynikają ze stosowania tej umiejętnej strategii. Możesz prowadzić działania długofalowe albo względnie operatywne – wybór zależy wyłącznie od Ciebie, ale na pewno pomoże Ci w tym wirtualny organizer do zarządzania firmą oraz relacjami z klientami. Zwyciężają ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężyć. Jeżeli człowiek żyje w niedoli, podczas gdy złoto leży na jego progu, dowodzi to nieinteligentnego podejścia do życia. Chwyć okazję, zmień strategię, podejdź inteligentnie...