10 lip 2015

Podaruj wrażenia

Co się dzieje z nietrafionymi prezentami? To nietrudno przewidzieć. Z reguły powiększają gablotę, kolekcję bezwartościowych podarunków. Lądują na półce, w szafie, by pokryć się stertą kurzu, zdarza się, że zmieniają właściciela, a nieraz zwyczajnie są spisane na straty.
Często mamy problem z wyborem upominku, który zadowoliłby obdarowywaną osobę. Niewłaściwy prezent, choć stanowiący tylko namiastkę, symbol, gest naszej wdzięczności, może dostarczyć porcji nieprzyjemnych emocji drugiej osobie, a przecież nie o to chodzi...
Warto, więc postawić na niekonwencjonalność i zerwać ze sztampowymi souvenirami. Zapewniając dreszczyk emocji podczas skoku: na bungee, ze spadochronem czy lotu motolotnią sprawimy najlepszą niespodziankę, a być może, nawet przygodę życia.
Z serwisem taakiprezent.pl wszystkie atrakcje, organizowane przez sprawdzonych partnerów, skupione są w jednym miejscu. Idea portalu zaczęła się skromnie, niewinnie – od pomocy w przygotowaniu ciekawych przygód dla wąskiego grona szczęśliwców. Jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów doprowadziły do rozszerzenia działalności.
Wachlarz dostępnych atrakcji jest bogaty i różnorodny, aktualnie obejmuje zarówno: masaże, terapie, degustacje, szkolenia, skoki ze spadochronem, loty samolotami, jak i wiele innych propozycji prezentowych dostarczających adrenalinę w najpiękniejszej, czystej postaci.


 Taakiprezent


Podarunki oferowane są w formie voucherów i co najważniejsze zawsze odpowiadają gustom obdarowanych, ponieważ każdy można wymienić w ciągu dwunastu miesięcy. Elastyczność oferty i szeroki asortyment pozwalają uzyskać wysoki stopień zadowolenia nie tylko wśród użytkowników platformy.

Na bardziej wymagających czekają specjalnie dopasowane zestawy prezentowe ułożone kategoriami. Wszystko, by zmniejszyć ryzyko niedopasowania oferty do potencjalnego odbiorcy spragnionego wrażeń oraz zwiększyć różnorodność emocji.  

W dokonywaniu wyboru wymarzonego prezentu pomogą nam: jasny, intuicyjny interfejs oraz fachowa obsługa. Do dyspozycji klienta pozostają również: serwisowy chat oraz możliwość zasięgnięcia rady Specjalistów ds. Udanych Prezentów. Z platformy prezentowej można korzystać bez obaw, co potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników. I ja również się pod tym podpisuję.
***
Szukasz bardziej tradycyjnych prezentów? Sprawdź również gry i zabawki w sklepie Allsports.pl. W ofercie m.in: sprzęt i akcesoria sportowe najlepszych producentów na rynku.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz