18 sie 2016

Wymiana walut z Rkantor.com

Lato w pełni. Temperatura pozostawia jednak wiele do życzenia. Skoro tak, to może warto zastanowić się poważnie nad urlopem. Zanim jednak podejmiemy decyzję dokąd się udać, wypadałoby zapoznać się z dostępnymi na rynku ofertami i korzystnie wymienić walutę.

 kantor internetowy - Rkantor.comSpośród szerokiej gamy kantorów internetowych z pewnością wyróżnia się: Rkantor.com od Raiffeisen Solutions. Jako jeden z niewielu nie wymaga posiadania osobnego konta walutowego do dokonywania transakcji. Wszystko dzieje się z panelu Internetowego Portfela Walutowego, czyli wirtualnej platformy. Wystarczy jedynie zasilić konto, po uprzedniej 
rejestracji w serwisie, i można swobodnie korzystać z funkcjonalności portalu.

W dodatku mamy w zasadzie nieograniczone możliwości - w wirtualnym Portfelu można wykonać dowolną liczbę transakcji, a gotówkę wypłacasz jak chcesz: w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank, w sieci bankomatów Euronet, czy poprzez InPost.
Do dyspozycji użytkownika pozostaje platforma demonstracyjna. Jest zatem szansa na przetestowanie interfejsu oraz dokonanie próbnych transakcji.

Panel, z którym przyjdzie nam się zmierzyć, składa się w zasadzie z czterech części obejmujących kolejno: rachunki, transakcje, wymianę z odroczoną wypłatą oraz zlecenia stałe.
 kantor internetowy - Rkantor.com
Dość ciekawą jest przedostatnia opcja, dzięki której można wymienić walutę po obecnym kursie, wpłacając pieniądze w wybranym przez siebie terminie. Tzw. wymiana z odroczoną wpłatą zawiera zobowiązanie użytkownika platformy do zasilenia Portfela wymaganą kwotą do wysokości powstałego debetu. Jest to pomocne szczególnie wtedy, gdy zależy nam na korzystnym kursie, jednak nie mamy w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Na szczególną uwagę zasługuje również sierpniowa oferta: Gwarancja Najlepszych Kursów, z którą uzyskasz 0 % prowizji na wszystkie transakcje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz