16 wrz 2014

Studiujesz? Notujesz? - od dziś już nie musisz!


Nie notuj, studiuj!

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób zdobyć notatki z zajęć, na których nie byłeś? Jeżeli nie możesz liczyć na przyjaciela, koleżankę, kolegę czy wspaniałomyślnego wykładowcę - musisz liczyć na siebie. Internet to kopalnia wiedzy, trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać. 
Teraz nie musisz marnować czasu ani dekoncentrować się na sporządzanie notatek, ponieważ jest takie miejsce w sieci, gdzie zrobią to za Ciebie całkowicie za darmo. 

Korzystaj z bazy ponad 101317 materiałów.

Serwis notatek.pl to największa baza notatek w Polsce. Treści są zamieszczane na e - platformie bezpośrednio przez użytkowników zrzeszonych w społeczności portalu. Dodawane są tylko wiarygodne i sprawdzone materiały. Notatek.pl to serwis skupiający studetów z całej Polski. Funkcjonuje od 2009 roku.

Co nas wyróżnia:

- ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników;
- ruch na poziomie 300 000 unikalnych użytkowników;
- rozpoznawalność marki wśród studentów z całej Polski;Ponadto, jako użytkownicy, mamy możliwość wybierania z całej gamy wykładowców, a dzięki intuicyjnemu interfejsowi nie ma problemu z segregacją i wyszukiwaniem treści. Wpisujemy uczelnię, która nas interesuje, wybieramy kierunek i szukamy notatek.

Blogowe poradyNotatek dba również o dostarczanie wartościowych, odpowiednio wytargetowanych, treści.
Artykuły na serwisowym blogu są skierowane dla studentów. W formie lekkiej i prostej dowiadujemy się wielu interesujących treści. Osobiście polecam artykuł zamieszczony tutaj, czyli 6 rzeczy, które powinieneś zrobić do końca studiów.

Technologia a szkolnictwo wyższe - kilka słów od redakcji


Technologie są dosłownie wszędzie. Obecnie mamy różnego rodzaju elektroniczne roboty, arówki które możemy sterować przez telefon czy nawet Internet w lodówkach. Plików z muzyką nie trzeba kupować, filmy można oglądać online a komputery oraz laptopy coraz częściej zastępowane są przez tablety.
Zapewne już nikt z was nie pamięta sytuacji gdy trzeba było jeździć do biblioteki by odrobić zadanie domowe, przepisywać z książek materiały do nauki. W dzisiejszych czasach prawie każdy człowiek posiada w domu komputer z dostępem do Internetu. Uczniowie oraz studenci korzystając z sieci bez problemu mogą znaleźć niezbędne materiały do nauki, różnego rodzaju kursy video. Korzystnie z sieci komputerowej pozwala zaoszczędzić wiele czasu który jest bardzo cenny.


Młodzież coraz częściej przestaje drukować znalezione pomoce naukowe, dziś wybierają oni naukę na urządzeniach przenośnych gdyż jest to spora oszczędność pieniędzy. W poszukiwaniu notatek z materiałami, zaglądamy na strony wydziałów, fora dyskusyjne, strony swoich uczelni, czy serwisy społecznościowe. Sam proces odwiedzenia tylu witryn i znalezienia odpowiednich materiałów wymaga nakładu czasu który moglibyśmy wykorzystać inaczej.
Wyobraźmy sobie sytuację gdy wchodzimy na jedną stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć ściągamy potrzebne materiały z wykładów. Portal notatek.pl jest rozwiązaniem problemu rozproszonych notatek w sieci. Znajdziemy na nim ogromną bazę notatek z każdej dziedziny nauki, przykładowo: matematyki, biologii, czy prawa. Notatki posegregowane są według przedmiotu, wykładowcy, a nawet według uczelni. Teraz bez problemu będziecie mogli szybko i łatwo znaleźć potrzebne dla siebie pomoce naukowe