28 lip 2014

Reachblogger czyli o zarabianiu w sieci


Blogowanie to nie tylko styl życia. Prowadząc własny dziennik w sieci można również trochę zarobić. Nie znaczy to jednak, że sprzedajemy się w sieci - po prostu zarabiamy. Dzięki nowej platformie:
http://reachblogger.pl/  możemy połączyć pasję z profitami. Zasada działania portalu jest prosta. Pisząc artykuły na zlecenie, a więc tzw. wpisy inspirowane możemy zarobić pieniądze. Jednak w porównaniu do innych form zarabianiu na blogu jest to bardzo korzystne. Dlaczego? Z doświadczenia wiem, że kampanie typu Adsense są mało opłacalne i przynoszą wymierne korzyści. W ogóle sprzedawanie przestrzeni bloga reklamodawcą jest nieopłacalne, w dodatku tracimy swoją indywidualność. 
         Reachblogger zrzesza zarówno bloggerów jak i klientów, którzy zainteresowani są współpracą z nami.
Na platformie wyceniamy swoje propozycje odnośnie ewentualnej kooperacji. Zasadniczo istnieją trzy formy wpisów, za które w zależności od oferty otrzymujemy wynagrodzenie czyli profity:

  • wpis inspirowany
  • wpis ekspercki
  • czy wpis reklamowy
A więc każdy bloger znajdzie coś dla siebie. Niektórzy z nas specjalizują się w pisaniu recenzji, inni podejmują tematy z wąskiej niszy eksperckiej, które mogą przy okazji wykorzystać w słusznym celu.


Połączenie pasji z profitami to idealny sposób na dalszy rozwój bloga. Nasze morale wzrasta, wreszcie czujemy się potrzebni, wartościowi i z perspektywą samorealizacji patrzymy w przyszłość. To wszystko dzięki innowacyjnemu portalowi, który pobudzi "rynek bloggerów" do trwałej współpracy.
Najlepsze jest to, że mamy pełną kontrolę nad formą sprzedaży swoich treści, to my ustalamy warunki współpracy, możemy negocjować, stawiamy warunki i legalny sposób ustalamy licencje czy wreszcie oddajemy prawa autorskie np. do zdjęcia. Prowadząc grupę Fotoblogerów na Facebooku z doświadczenia wiem, że ten pomysł się sprzeda. 
Na portalu istnieją również zlecenia, o które możemy się starać. Jest to forma "przetargu", a więc mamy do dyspozycji pełny wachlarz możliwości.
Wypróbuj, wejdź, zarejestruj się - to szansa na rozwój, współpracę i owocne efekty...
Jeżeli tylko prowadzisz interesującego bloga nieważne o jakiej tematyce jest tutaj miejsce także dla Ciebie!
W kolejnym artykule podzielę się informacjami na temat pierwszego zlecenia, opiszę dostępne formy płatności  i życzę wszystkim owocnej współpracy na platformie Reachblogger: http://reachblogger.pl/
Rejestrujcie się, bo warto!!